Willa Flora

POKOJE

Willa Flora to wyjątkowe miejsce w Szczecinie. Obiekt znajduje się w XX-wiecznym budynku, którego wystrój harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją. To idealne miejsce na wypoczynek dla osób, które szukają komfortowego hotelu.

Hotel Willa Flora to unikatowe miejsce na mapie Szczecina. Położony w centrum miasta, jednakże w ukryciu drzew oraz na pięknie zagospodarowanym terenie pozwala Państwu w spokoju i ciszy korzystać z naszych usług.

POKÓJ JEDNOOSOBOWY
QUEEN

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jednoosobowe z dużym łóżkiem oraz komfortową łazienką. Jest to funkcjonalny i wygodny pokój wyposażony w telewizor z odbiornikiem radiowym , telefon stacjonarny, bezprzewodowy Internet oraz łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i suszarką.

POKÓJ DWUOSOBOWY
TWIN

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje dwuosobowe z łączonymi dwoma osobnymi łóżkami . Jest to funkcjonalny i wygodny pokój wyposażony w biurko, telewizor z odbiornikiem radiowym , telefon stacjonarny, bezprzewodowy Internet oraz łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i suszarką. Część pokoi posiada rozkładane sofy oraz balkony lub wyjście na taras.

APARTAMENT / STUDIO

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartament składający się z części dziennej wyposażonej w duże łóżko oraz sofę , szafę, telewizor z odbiornikiem radiowym , telefon stacjonarny, bezprzewodowy Internet oraz łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i suszarką. Istnieje możliwość połączenia apartamentu wraz z pokojem dwuosobowym, które tworzą apartament rodzinny dla 4 osób.

Zarezerwuj już dziś